AcasaCalendarGalerieFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Concluzii meci cupa

In jos 
AutorMesaj
Learning2Kill
● V.I.P

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 323
Vârstă : 38
Locaţie : Bacau
Puncte : 565 Reputaţie : 6
Nick pe server Nick pe server : Learning2Kill
Reguli respectate :
1 / 1001 / 100

MesajSubiect: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:10

In primul rand multumesc tututor pentru participare.Desi nu mai suntem in cupa, si nu ca nu sunt orgolios dar stiam ca am picat cu o echipa foarte buna, promit ca cei care au stat azi vor juca meciurile urmatoare.O echipa inseamna si la bine si la rau, sper ca cei care nu au jucat au inteles ca eram mai multi si noi am incercat in mare sa punem echipa cea mai buna.
Bucifer a jucat de langa mine motiv pentru care am vazut meciul LIVE. Eu sunt mai direct asa ca am sa va spun tot ce am de spus.
1. Nu ati tinut cont de Team Leader, am zis ca indiferent de situatie faceti cum zice el. S-a votat un team leader si un ajutor, nu juma de echipa.Cand avea nevoie de ajutor ca se baza pe unu altul fiecare avea alta tarla.
2. Asta e MECI nu e Public....aici pasii inseamna mult, asa cum zic mai multi, CS-ul cel putin in Meciuri e un joc si de Diversiune.
3.Cand tre sa vb nu vorbiti, muriti si nespunand unde era nevoie de ajutor pe unde veneau si una alta...nu ai de unde sa stii care e actiunea.
4.Naizz cu tot respectul ca esti jucator bun, semeni putin lui Skit, azi ti-ai dat in petic mai mult decat alte dati....tu esti cel mai bun exemplu de bine rau facem cum zice Team Leader-ul, la sfarsit erai printre ultimii, tot ziceai ca e bine pe acolo da tu erai primul care murea unde ziceai tu ca e un singur om sau unde e loc, daca fiecare are alta tactica nu ai cum sa joci in echipa niciodata.
5. Erorile de arbitraj sau spunetile cum vreti m-au scos din sarite pe mine de pe scaun care nu jucam deci mie imi trecuse tot cheful.
Am vrut sa schimb sa bag si pe altii insa mi-am promis ca vor juca meciul urmator, eram prea nervos la cum au inchis ochii oamenii si nu mai aveam chef sa mai intru pe mess si una alta...nici nu aveau timp ca nici de stop si de record nu era dapai sa mai schimbi si om.

Cine va fi aici va fi si la bine si la rau, omul din greseli invata...cine se supara si nu intelege ideea merge mai departe.
Eu va multumesc ca ati venit, ca ati jucat si va sfatuiesc sa o lasam balta cu discutiile care nu o sa rezolvam nimic, doar cele ale noastre daca considerati ca au si va doriti sa aiba un caracter constructiv.
O seara buna.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
StrumfTheBeast
● Admin server ●

● Admin server ●

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 56
Vârstă : 31
Puncte : 80 Reputaţie : 0
Nick pe server Nick pe server : L2K|StrumfTheBea
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:16

E normal ca dupa ce esti condus cu 5 la 0 si revii la 8 - 7 si apoi esti furat 4 runde se duce totu de rapa da in fine asta e PGL rullez noi astia de la L2K daca mai avem si femei si mai iesim si in oras e treaba noastra... Altii fac antrenamente in timp ce noi ne lovim have fun have fun have fun nu e bai eu zic ca am jucat bine. Noi nu am facut niciodata nici un antrenament nimica.. pt fun cum jucam noi suntem prea buni
Sus In jos
naiZz
● Pro user

● Pro user

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 81
Vârstă : 29
Locaţie : Bucuresti
Puncte : 111 Reputaţie : 2
Nick pe server Nick pe server : naiZz
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:23

Mda sorry .. greseala mea ... am multe meciuri la activ cei drept pe 1.6 ... am o tactica si mi-e greu sa o schimb dar mai usor sa o impun Smile)) ... de bine de rau l-am ascultat pe Bucifer cand vorbea in microfon ... acum sti bine ca au fost runde in care nu explica ce si cum ... moment in care ce ar fi fost de facut?.. vb ta cu tot respectu nu cred ca am gresit atat cat sa ma criticati ... uratilor Smile)) , capu sus ca maine mergem la femei Smile)) face strumf cinste
Sus In jos
absEnt.
● New born

● New born

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 14
Vârstă : 30
Locaţie : Constanta
Puncte : 29 Reputaţie : 0
Nick pe server Nick pe server : L2K|absEnt.
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:25

Mie mio placut I love you... ma mandresc cu voi I love you
Sus In jos
Learning2Kill
● V.I.P

Reguli respectate :
1 / 1001 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:26

naiZz a scris:
Mda sorry .. greseala mea ... am multe meciuri la activ cei drept pe 1.6 ... am o tactica si mi-e greu sa o schimb dar mai usor sa o impun Smile)) ... de bine de rau l-am ascultat pe Bucifer cand vorbea in microfon ... acum sti bine ca au fost runde in care nu explica ce si cum ... moment in care ce ar fi fost de facut?.. vb ta cu tot respectu nu cred ca am gresit atat cat sa ma criticati ... uratilor Smile)) , capu sus ca maine mergem la femei Smile)) face strumf cinste

Bucifer a jucat in PGL pe 1.6 a jucat si impotriva la TEG ca si idee.Sincer pe langa faptul ca de multe ori vb si nu te asculta lumea se mai intampla sa te enervezi si cu privire la alte aspecte si de acolo se cam duc multe de rapa.
Naizz..eu am zis ca el e team leader,,,am dat si la vot...nu schimbam regulile din mers ca nu avem cantar sa vedem care are mai multe meciuri si strategii la activ..tu vii cu o viziune..alatu cu alta...si asa mai departe si iese bors.Unu am zis ca e bucatrul si ala face ciorba!
Sus In jos
StrumfTheBeast
● Admin server ●

● Admin server ●

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 56
Vârstă : 31
Puncte : 80 Reputaţie : 0
Nick pe server Nick pe server : L2K|StrumfTheBea
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:27

Gata maine clanu L2K primeste de la strumf cate 3 femei si de baut moca pana cadeti din picioare!!! Exclus pt varul meu study
1 femeie o pun baby sitter pe alta sa faca curatenie in casa si pe alta o trimit la dusmani ca sa mai dea cap si la altceva inafara de CS.
Sus In jos
Jo|-|nnY
● Moderator ●

● Moderator ●

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 1228
Locaţie : Piatra-Neamt
Puncte : 1487 Reputaţie : 30
Nick pe server Nick pe server : [h4wk]-=Jo|-|nnY
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:32

learning... hai la o bere tata poate te mai calmezi Smile)) fac cinste... sa-ti traiasca fetitza... sa fie ea sanatoasa.. asta conteaza.. sa fii u nervos knd nu o sa fie sotia aksa si va trebui sa-i schimbi u scutecele Smile) sau knd vezi k va intarzia seara aksa Smile

Sus In jos
Learning2Kill
● V.I.P

Reguli respectate :
1 / 1001 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:36

Jo|-|nnY a scris:
learning... hai la o bere tata poate te mai calmezi Smile)) fac cinste... sa-ti traiasca fetitza... sa fie ea sanatoasa.. asta conteaza.. sa fii u nervos knd nu o sa fie sotia aksa si va trebui sa-i schimbi u scutecele Smile) sau knd vezi k va intarzia seara aksa Smile

Jonny, e frustrant...dar mi se rupe...au gresit, vroiam sa vad ca
recunosc macar. Am mai zis-o si o mai zis...tot respectul, oricum berea
tre sa o bem trebuia sa vii in week-end sa o bei .Scutece oricum schimb
cu placere, tre sa mai bag degetu pe acolo sa am noroc la arbitri .Te
astept la Bacau. respect
Sus In jos
Jo|-|nnY
● Moderator ●

● Moderator ●

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 1228
Locaţie : Piatra-Neamt
Puncte : 1487 Reputaţie : 30
Nick pe server Nick pe server : [h4wk]-=Jo|-|nnY
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   Lun 07 Sept 2009, 23:39

Smile) au recunoscut k nu au vazut acel rr k avea treaba 1same si k-os nush ce facea... in fine.. ce ai vrea sa-ti spuna? Smile) se mai intampla si la case mai mari

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concluzii meci cupa   

Sus In jos

Concluzii meci cupa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ● Clanuri Counter-Strike Source ● :: Cerere inscriere clan pe forum :: Clanul L2k-
Mergi direct la:  

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog