AcasaCalendarGalerieFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Rebirth of the L2K|Learning

In jos 
AutorMesaj
Lcro77
● Admin server ●

● Admin server ●

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 68
Vârstă : 40
Locaţie : Ro
Puncte : 140 Reputaţie : 0
Nick pe server Nick pe server : L2K|Lcro77
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Rebirth of the L2K|Learning   Mar 22 Sept 2009, 08:03

Sa facem o petitie pentru ridicarea banului lui Learning. Toti membrii clanului care sunt PRO sa potesteze aici cu PRO si un scurt text despre Learning, un motiv mai exact ptr scoaterea banului de pe forum.

Dupa asta facem o cerere la sectiunea respectiva si vedem decizia.

Anuntati toti membrii clanului sa participe la acest thread.

Multumesc

Nu fiti offtopic !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.prozonecomputer.ro
absEnt.
● New born

● New born

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 14
Vârstă : 30
Locaţie : Constanta
Puncte : 29 Reputaţie : 0
Nick pe server Nick pe server : L2K|absEnt.
Reguli respectate :
100 / 100100 / 100

MesajSubiect: Re: Rebirth of the L2K|Learning   Mar 22 Sept 2009, 11:06

PRO

Nu prea stiu cauza ...dar eu zic ca`i un mare NIMIC .. e inofensiv Smile)
si cred ca totul a fost de la vorbe care poate isi au rostul...cat sa tina omu in el?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Learning2Kill
● V.I.P

Numărul mesajelor Numărul mesajelor : 323
Vârstă : 38
Locaţie : Bacau
Puncte : 565 Reputaţie : 6
Nick pe server Nick pe server : Learning2Kill
Reguli respectate :
1 / 1001 / 100

MesajSubiect: Re: Rebirth of the L2K|Learning   Mar 22 Sept 2009, 11:31

Lcro, iti multumesc pentru initiativa.Cred ca ban-ul pe forum a expirat la data de 17.Nu am mai postat eu din nenumarate motive. Am sa incerc sa mai postez aici , la noi insa va fi greu.Exista multi pe server si absolut tot ce spui e interpretabil si din pacate ceea ce am inteles foarte greu este ca e plin de copii chiar daca ei au si aceiasi varsta ca mine si mai mult daca sunt mai mici.
Sincer mi-a disparut si placerea de a intra pe server, am mai intrat foarte putin si nu prea am vb cu nimeni decat cei pe care ii respect in continuare.
Nu am gresit cu nimic, sunt un tip direct care nu accepta sa fie calcat in picioare de copii needucati si nu am avut ca intentie sa intru aici pentru a-mi face nervi ci dimpotriva am intrat pe server sa ma simt bine.
In ceea ce priveste ce s-a intamplat, ca sa incerc sa sintetizez, am avut dreptate cu ce am spus si in timpul meciului si dupa.Mi s-a dat dreptate dupa insa nu mi s-a dat dreptate in timpul meciului.Chiar si dupa meci am spus ce am avut de spus si am precizat ca nu vroiam nimic altceva decat sa aduc la cunostinta niste chestii care aveau sa ajute in continuare organizarea acelei cupe.
O alta concluzie e ca multi citesc pe forum ultimele posturi si isi dau cu parerea fara sa citeasca ceea ce e de citit, trag niste concluzii la ce a scris ultiumul...in fine.
Apreciez ca desi o perioada destul de mare fara sa comunicam prea mult desi am mai salutat si pe steam si pe mess lumea, nu ati iesit si ati ramas aceiasi, se pare ca cel putin in formula asta sunteti toti maturi si sunteti aici ca sa va simtiti bine si sa fim amici, si asta conteaza foarte mult.Sper sa facem rost de server si sa mai dam niste meciuri, pana atunci ...keep in touch!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rebirth of the L2K|Learning   

Sus In jos

Rebirth of the L2K|Learning
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ● Clanuri Counter-Strike Source ● :: Cerere inscriere clan pe forum :: Clanul L2k-
Mergi direct la:  

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit